Arama:

Bağcılar karot, firması olarak işlerinizi söz verdiğimiz sürede, titiz ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz bizimle çalışmadan lütfen kararınızı vermeyin. Sektörde uzun süredir hizmet veren ve sektörün ihtiyaçlarını bilen bir marka haline gelmiş karotçu firmasıyız.

bağcılar karot

Bağcılar Karotçu

İstanbul Bağcılar Karotçu Kombi Klima ve Beyaz eşya teknik Servisi olarak kombileriniz, Klimalarınız veya Beyaz Eşyalarınız için Montaj, Demontaj Yapılırken Beton Duvar içinde ihtiyaclara yönelik boruların geçmesi için farklı büyüklüklerde oyuklar açarak Tesisatınız için Karot hizmeti sunuyoruz. beton delme İşlemlerimiz servis ücreti uygulaması 1-adet 50mm den 120mm kadardır. üzerindeki işlemler istenilen çap veya beton kalınlığı & bulunduğu bölge üzerinden fiyat hesaplaması yapılır.

İstanbul Bağcılar Karotçu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi Almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın. 0(539) 653 71 97

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

Firmamız müşterilerinin istek ve görüşlerine önem vererek müşteri memnuniyetini Benimseyerek Kombi Klima Beyaz Eşya Tesisatlarınız için sürekli yenileme ve geliştirme prensibini benimsemektedir.

Tüm Soru ve Sorunlarınız için Size bir telefon kadar yakınız Çağrı merkezimizi Arayıp Randevu Talebinizi Oluşturabilir. veya Bizlere Whatsaap Üzerinden +905396537197 Numaralı Telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz.

firmamız İşini Titizlikle yapmaktadır evlerinizde ve ya işyerlerinizde Beton Duvarlarda elmas uçlu soketler ve karot makinesi kullanılmaktadır. Bağcılar Karotçu Hizmetlerimiz doğalgaz tesisatının açılması, Kombi, klima ve benzeri Cihazlarınız için delikler su tesisat deliklerinin kesilmesi ve açılması havalandırma boruları yeri delinmesi ve açılması

Bağcılar Karotçusu

Karot Beton Delme Kesme Hizmetleri

Bağcılar Karotçu, Beton Delme Kesme ve Kırma Uzman Kadromuzla İstanbul Geneli En iyi Fiyat Garantisi ile Aynı Gün içinde Tüm Karotçu Hizmetleri Sunuyoruz.

Bağcılar Karotçu

Karotçu beton delme kesme kırma derz asfalt firması olarak sizlere en iyi karot hizmeti sunmakla birlikte..

Bağcılar Beton Delme

Beton delme karot işlemi her çaptaki betonu sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemidir..

Bağcılar Beton Kesme

Beton kesme hidrolik raylı beton kesimi demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız..

Bağcılar Derz Kesme

Derz kesme sistemle beton plakanın sorunsuz birleşimi için, derz kesim makinesi ile sökülen kalıp yerleri düz bir şekilde kesilir..

Bağcılar Beton Kırma

Beton kırma işlemi, betonu içindeki agrega, demir ve katkı donatı malzemeleri ile birlikte topluca parçalama uygulamasına yapılan işlem…

Bağcılar Asfalt Kesme

Asfalt kesme ve onarımı işlerinizi betona ve çevreye zarar vermeden asfalt kesim işlemi ve kanal oluşturma…

Teklif Alın

Ekibimiz, destek ve sorularınızı yanıtlamak için 7/24 hizmetinizdedir.