Raylı Beton Kesme

Beton Kesme Uygulamaları, işlem Yapılacak Yapılada Farklı Makina ve Tekniklerle Gerçekleştirilmektedir. Titreşimsiz ve Darbesizdir. 

İstanbul Ve Çevre İllere Hidrolik Raylı Kesim, ve Kırma Hizmeti Vermekteyiz.

Uygun Fiyata Karotçu Beton Kesimci Arıyorsanız Bilgi ve Fiyat Almak İçin Tıklayın.

Beton kesme

Raylı Beton Kesme – Uygulanma Nedenleri

Beton kesme işlemleri genellikle betonarme binalarda yapılırken birçok farklı sebeple yapılmaktadır ve bu sebepler bakımından da hizmette birçok farklı değişiklik gözlemlenir. Bunlar;

  • Betonarme yapılarda kapı ve pencereler
  • Havalandırma boşluğunu açın
  • Asansör merdiven boşlukların açılımı
  • Asfalt yol ve kuyu kanal mazgal yerlerin kesilmesi
  • Yapıdaki tek bir kalenin yüksekliğine uymayan ekipman için gerekli açıklığı sağlayın (örneğin, makine, ekipman, silolar, depolama tankları).
  • Beton duvarları (istinat duvarları veya istinat duvarları gibi) keserek kısaltmak veya kaldırmak için çalışır
  • Su yollarının zemin betonu veya şap kesimi için
  • Yapıyı zayıflatmak veya hafifletmek için hidrolik kesme
  • İzin verilen taban alanının taşması durumunda gerekli alanın kesilmesi balkonun kesilmesi, zemin betonunun kesilmesi.

Hidrolik Beton Kesim Niçin Yapılır?

Beton kesme işleri konusunda en avantajlı hizmetleri ve özel karotları ile sizlere hizmet veren karotçu firmamız sayesinde artık karot kiralamak için farklı firma aramanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız, alanında uzman ekipleri ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere hizmet sunduğu için, dayanıklı karotlar ile beton kesim işlerinizi en kısa sürede yapmaktadır. Uygun fiyatlar ile hizmet sunduğumuz için fazla masrafa girmenize izin vermeyerek hizmette bulunuyoruz. Müşteri odaklı hizmetlerimiz sayesinde sunmuş olduğumuz beton kesme hizmetiyle müşterilerimizin güvenini kazanarak yolumuza devam ediyoruz. Üstelik hizmetlerimiz sadece İstanbul’da geçerli değil Türkiye genelinde olduğu için istediğiniz zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.


İstanbul Beton Kesimi Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy, Ataşehir, Alibeyköy, Hadımköy, Boğazköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Başakşehir, Bahçeşehir, Kayaşehir, Altınşehir, Güvercintepe, Mahmutbey, İstoç, Bayrampaşa, Beşiktaş, Nişantaşı, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çerkezköy, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Göktürk, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Halkalı, Atakent, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Sultançifliği, Habipler, Şişli, Çobançeşme, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, ve Tüm İstanbul Bölgesi Karotçu Hizmeti Sunuyoruz.