Karot

Karot İle  Demir Donatılı Ve Donatısız Betonarme İşlerinde Duvar ve Zemin Delme işlemi Yapılmaktadır

Beton Delme

Sıhhi Tesisat Karotçu İşlerinde Klima Kombi Doğalgaz Pimaş Havalandırma Boruları Yeri Delme Açma

Karotçu

Beton Kırma

İstanbul’un Tüm Bölgesine Karotçu Beton Kesme, Beton Delme, Beton Kırma Asfalt Kesme Servisi

Beton Kesme

Beton Kesim İle Kapı Pencere Kuyu Kanal Asansör Merdiven Boşluğu Yeri Beton Kesme Açma

İstanbul Karotçu Firmamız Hakında

İstanbul Karot Beton Kesme Beton Delme Beton Kırma Sistemleri

Firmamız İstanbul Karotçu Ltd. Şti, sektördeki 12 yıllık tecrübenin ardından 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Beton kesme ve beton delme beton kırma konularındaki 20 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile kurumsal beton kesme, delme, kırma karot hizmet taleplerinizi kısa sürede değerlendiren ve gerçekleştiren firmamız, yapılacak iş ne olursa olsun gerekli özen ve itinayı gösterip tüm hizmetlerini kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Ara 02124070440

Sunduğumuz Hizmetler

Beton kesme ve delme, dikkat, tecrübe kaliteli ekipman ve uzman bir kadro gerektiren bir işlemlerdir. Bu bilinç hareket eden firmamız, gerekli durumlarda yerinde ön inceleme yaparak kesilecek yada delinecek betonun durumu ve alana göre hareket ederek ve gerekli ekipmanları belirleyerek, beton kesme ve delme işlemleri sırasında her hangi bir olumsuzluk yaşanmasına izin vermeyecek şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Karot Beton Delme

Betonarme elemanlarda oluşturulmak istenen boşluklar için 25 mm den 250 mm çapına kadar titreşimsiz olarak delik açılması yöntemidir. Bu yöntem için elmas uçlu her çap borular ve karot makinesi ile Yapılmaktadır

Karotçu Beton Kesme

Hidrolik kesim, daha çok betonarme perdelerdeki kesme işlerinde kullanılan bir yöntemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin elmas ucları yardımıyla beton kesme işlemi Yapılır

Derz Kesim

Derz Kesme, özellikle döşeme betonlarının ya da zemin şap betonlarının kesilmesi, kaldırılması gibi işlemlerde betonu kesebilmek için özel olarak üretilmiş olan derz kesme makineleri ile yapılan tahribatsız beton kesme işlemidir.

Projelerimiz

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Devam Eden Projeler

Memnun Müşterı

Tamamlanan Projeler

Bizimle İletişime Geçin

  Tel:0212 407 0440

Gsm:0531 846 6413

Şubelerimiz: Başakşehir İkitelli Beylikdüzü Hadımköy Ataşehir